Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Annette.

YazarMesaj
Annette Julie De Annorie
Ravenclaw
Annette Julie De Annorie

Galleon : 17
Karakter Yaşı : 27
Savaş Tarafı : Tarafsız.

Kişisel Bilgiler
Quidditch Konumu:
Özel Yetenek: Vampir

Annette. Empty
MesajKonu: Annette.   Annette. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 2:00 am

* Annette Julie De Annorie
* 12 Şubat doğumlu - Kova burcu.
* İngiliz: Brezilya melezi
* Rusya'da yaşıyor.
* Rusça, Brezilya Portekizcesi ve İngilizce konuşabiliyor.
* Ravenclaw binasında okuyor.

Annette. 13283175 Saçlarına bakıldığında direk bir renk söyleyemez insan. Saçları sarı, siyah ve kahverengiyi birarada barındırır. Beline kadar uzanır ve kıvır kıvırdır. Saçlarının genelde ön ve arka kısmını örüp gerisini açık bırakır. Soluk teni vampir olduğunu hemen ele verdiği gibi kendisine eşsiz bir güzellik de sağlar. Su yeşili gözleri oldukça derin bakar, öyle ki çoğu zaman gözleri mavi zannedilir. Gözlerinin içi her zaman gülümser ancak gözleri ve mimikleri birbirine uymaz. Böylece o korkunç tiplemeyi insanların aklına çoktan yerleştirmiş olur.

Dış dünyaya karşı soğuktur, oysa içi sımsıcaktır. Herkes ondan çekinirken o sadece herkese yardım etmek için yaşar. Zeka onun her şeyidir, zekasını kaybederse yaşamını sürdüremez. Genelde insanlarla iletişim kurmayı sevmez; sadece çok sevdiği arkadaşlarıyla konuşur. Ancak yardıma ihtiyacı olana da hızır gibi yetişir. Genel bir renk tercihi yoktur ancak koyu renkleri tercih eder. Ayrıca vampir olmanın nimetlerinden biri; çok güzeldir. Her derste başarılıdır ve sanata ilgisi vardır. Odasının kenar köşesindeki piyanosu ve besteleriyle vazgeçilmezdir onun için sanat. Hayatını tek kişilik yaşar ve bu çoğu zaman avantajdır.
Annette. 52618392 Annette. 36062017 Annette. 69018535 Annette. 99142763

Gözlerimi karanlık bir odaya açtım, pencereden görüldüğü kadarıyla dışarısı oldukça soğuktu. Yağmur damlaları hafifçe yeryüzüne inerken yine dadımla başbaşaydım. Annem beni doğururken ölmüştü. Babamın ise nerede olduğunu hiç bilmiyordum, ne olduğunu. Sadece ailem diyebileceğim tek insan teyzem ve dadım vardı. Zamanımın çoğunu dadımla geçirir akşam da bir muggle olan teyzemle sohbet ederdik ve herkes odasına çekilirdi. Günlerden bir gün sebepsiz bir şekilde boğazımda çok güçlü bir susuzluk hissettim, çok güçlü ve karşı konulamazdı. Deliye döndüm, hareketlerim kontrol edebileceğim türden hareketler değildi adeta. Kendimi kaybetmiş ve dadımı ellerimle ölümün eşiğine getirmiştim. Tam onda kapıdan içeri giren teyzem hızla dadımı kucakladı ve en yakındaki hastahaneye götürmeye çabaladı. Dadımı bir daha göremedim, ağır yaralıydı. İyileştiğinde de bizden kaçmıştı sanırım. Teyzem geçirdiği her güne lanetler sayarken bana tavan arasında bir oda ayarladı, beni görmek istemiyordu asla. Onun hizmetçisi olmuştum, her işini ben yapıyordum. Utanmasa tuvalete bile ben götürecektim onu. Ta ki Hogwarts kabul mektubumu alana kadar, diğerlerinden farklı olarak bir ek daha vardı mektupta. Vampirdim. Yarı insan, yarı vampirdim. Bu her şeyi açıklıyordu, en ince ayrıntısına kadar. Hem yemek, hem kan! Ayrıca dadımı da açıklıyordu, muggle insanların böyle olduklarını bilmiyordum. Bilsem yapmazdım da. Teyzemin ağzını biraz aradım, tabi bu baya zor oldu ve babam olacak gerizekalı safkan vampirin annem gibi bir muggle'ı hamile bırakıp kaçtığını öğrenmiştim. Ben, ben sadece bir hataydım. Yıllardır boşu boşuna yaşamış bir vücuttum, ben bir hiçtim. Yine de kendimi onlardan soyutladım, Hogwarts'a gitmeye karar vermiştim. Hogwarts'a gitmeden önce de ailenin çoğunluğunu vampirlerin oluşturduğu güzel bir aileye evlatlık gittim. Tek mutluluğum, hala yaşıyor olmam ve insan öldürmemem.

Spoiler:

En son Annette Julie De Annorie tarafından Paz Ağus. 23, 2009 5:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Annette Julie De Annorie
Ravenclaw
Annette Julie De Annorie

Galleon : 17
Karakter Yaşı : 27
Savaş Tarafı : Tarafsız.

Kişisel Bilgiler
Quidditch Konumu:
Özel Yetenek: Vampir

Annette. Empty
MesajKonu: Geri: Annette.   Annette. Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 2:01 am

İlişkiler.

* Eklenmek için; icon ve kurguyla geliniz.

Annette.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annette.
» Annette.