Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Annette.

2 posters
YazarMesaj
Annette Julie De Annorie
Ravenclaw
Annette Julie De Annorie

Galleon : 17
Karakter Yaşı : 27
Savaş Tarafı : Tarafsız.

Kişisel Bilgiler
Quidditch Konumu:
Özel Yetenek: Vampir

Annette. Empty
MesajKonu: Annette.   Annette. Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 12:07 am

Karakterin;
Adı: Annette Julie De Annorie
Geçmişi: Henüz hazırlanmadı.
RP Puanı: 97

x Uzun bir seyahate çıktığınızda, sizce size en gerekli olan büyü hangisidir?
Uzun bir seyahat olacağından; kendimi koruma amaçlı, güçlü bir büyü olabilir. Ayrıca orada yabancılık çekmemek için kültür amaçlı bir büyü de büyük iş görür.

x Girdiğiniz bina, aileniz ve arkadaşlarınız tarafından eleştirildi. Bu eleştiriler nasıl olur? Eleştiriler karşısında tepkiniz ne olur?
Hiçbir kimse değersiz değildir, eminim ki eleştirmelerini gerektirecek bir durum olmaz. Bütün binalar güzeldir ve kötü bina diye bir şey yoktur. Ayrıca onlar sevmese bile benim sevmem onları gözardı edebilmem için yeterli olacaktır.

x Karanlıktasınız ve bulunduğunuz yeri tam olarak bilmiyorsunuz. Elinizde sadece bir mum var ve yanınızdaki arkadaşınızın çığlıklarını duyuyorsunuz. Ne yapardınız?
Mumu arkadaşıma yaklaştırır, ne olduğunu sorar ve duruma göre kendim müdahale eder veya yardım çağırmaya giderim ama önce ne olduğunu da iyice düşünürüm. En önemlisi de ne olursa olsun sakin kalmaya çalışırım ki mantıklı düşünebileyim.

x Sizce Hogwarts'ta en önemli ders hangisi? Neden?
Bütün dersler güzeldir ancak bir seçim yapmam gerekirse; Sihir Tarihi ve Uçuş. Çünkü Sihir tarihi dersi çok düşündüğüm, eskileri öğrendiğim bir ders. Uçuş ise gökyüzünde özgürce dolaşabildiğim bir ders.

x Asla öğrenemeyeceğini düşündüğün büyü hangisi? Açıklar mısın?
Düşünmedikten ve araştırmadıktan sonra öğrenemeyeceğim büyünün olmadığını düşünüyorum.

Chrysanthe Schalewski
Astronomi Profesörü
Chrysanthe Schalewski

Galleon : 36
Savaş Tarafı : Tarafsız

Annette. Empty
MesajKonu: Geri: Annette.   Annette. Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 12:10 am

Ravenclaw

Annette.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-