Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Artẻmis.

2 posters
YazarMesaj
Artẻmis Aphrodite Fierce
Ravenclaw
Artẻmis Aphrodite Fierce

Galleon : 7
Karakter Yaşı : 29
Savaş Tarafı : Taraf işleriyle uğraşamayacak kadar, umursamaz.

Artẻmis. Empty
MesajKonu: Artẻmis.   Artẻmis. Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:18 am

Karakterin;
Adı: Artẻmis.
Geçmişi: Henüz tam olarak karar vermiş değilim ama, pek de parlak bir geçmişi yok.
RP Puanı: 90.

x Uzun bir seyahate çıktığınızda, sizce size en gerekli olan büyü hangisidir?
Büyü değil, büyüler olacaktı o soru. Kendimi koruyabilmek için bir sürü büyüye ihtiyacım var, öyle değil mi?

x Girdiğiniz bina, aileniz ve arkadaşlarınız tarafından eleştirildi. Bu eleştiriler nasıl olur? Eleştiriler karşısında tepkiniz ne olur?
Kimsenin binamı eleştirmesine izin vermemki. Ha, eleştiren olursa da umurumda olmaz çünkü başkalarının benim ve binam hakkında düşündükleri gerçekten önemsiz. Ben bir binayı istemiş ve ona girebilmişsem, sorun yok.

x Karanlıktasınız ve bulunduğunuz yeri tam olarak bilmiyorsunuz. Elinizde sadece bir mum var ve yanınızdaki arkadaşınızın çığlıklarını duyuyorsunuz. Ne yapardınız?
Elimde bir mum mu? O mumu ne yapacağım ben, pardon? Soru biraz tuhaf ama cevap vermem gerekirse, arkadaşımı iki tekme atarım ve susmasını söylerdim. Eğer susmazsa da onu orada bırakır tek başıma ilerlemeye çalışırdım.

x Sizce Hogwarts'ta en önemli ders hangisi? Neden?
İksir tabii ki. Asamız her durumda işe yarayamayabilir.

x Asla öğrenemeyeceğini düşündüğün büyü hangisi? Açıklar mısın?
Asla öğrenemeyeceğim bir büyü olduğunu sanmıyorum. Her büyüyü biliyorum diyemesem de, her büyüyü öğrenebileceğimi diyebilirim.
Astianola
İksir Profesörü, Ravenclaw Bina Sorumlusu
Astianola

Galleon : 32
Karakter Yaşı : 28

Kişisel Bilgiler
Quidditch Konumu:
Özel Yetenek: Vampir

Artẻmis. Empty
MesajKonu: Geri: Artẻmis.   Artẻmis. Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:21 am

Ravenclaw.

Seçmen Şapkanın ağzından: Evlat, hırçınlığın geçici. Seçtiğin yollar ise mantıklı ve kullanıla bilir. Yerini çok iyi biliyorum.

Artẻmis.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artẻmis Aphrodite Fierce.