Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nathaniel.

2 posters
YazarMesaj
Nathaniel Diadre
Slytherin, VII. Sınıf

Galleon : 6

Nathaniel. Empty
MesajKonu: Nathaniel.   Nathaniel. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 9:11 pm

Karakterin;
Adı: Nathaniel Diadre
Geçmişi: Düzenlenmedi.
RP Puanı: 100

x
Uzun bir seyahate çıktığınızda, sizce size en gerekli olan büyü hangisidir?
# Birden fazla büyüye ihtiyacım olur elbette. Kendimi yormadan hayatta kalabilmem için büyü şart.

x Girdiğiniz bina, aileniz ve arkadaşlarınız tarafından eleştirildi. Bu eleştiriler nasıl olur? Eleştiriler karşısında tepkiniz ne olur?
# Kimin ne dediği umrumda değil. Aslına bakarsanız binam bile o kadar umrumda değil. Buraya mecbur olduğum için geldim. Derslerimi verip sınıfımı geçicem ve sonrada bitecek. Burda öğretilen çoğu şeyin dışarıda işime yaramayacağını biliyorum. Bu yüzden umursamıyorum. Zaten başkalarının düşüncelerini umursayan biri değilim. Önemli olan sadece benim düşüncelerim.
x
Karanlıktasınız ve bulunduğunuz yeri tam olarak bilmiyorsunuz. Elinizde sadece bir mum var ve yanınızdaki arkadaşınızın çığlıklarını duyuyorsunuz. Ne yapardınız?
# Yanımdaki arkadaşıma çenesini kapamasını söylerim. Susup bir çıkış yolu bulmak için bana yardım etmeli. Eğer çığlık atmaya devam ederse çıkışı bulduğumda yanımda olmayacaktır büyük ihtimalle.

x Sizce Hogwarts'ta en önemli ders hangisi? Neden?
# İksir. Hepimiz zaten birer asaya sahibiz ve onunla herkes büyü yapabiliyor. Fakat iksir asadan farklı. Belki daha zor ancak daha güçlü olduğu kesin.

x Asla öğrenemeyeceğini düşündüğün büyü hangisi? Açıklar mısın?
# Asla öğrenemeyeceğim bir büyü olduğunu sanmıyorum. Hiçbir büyü öğrenilemez değildir bana göre. Eğer istersen hepsini yaparsın. Sadece öğrenmek için uğraşmayacağım büyüler olabilir ki sayıları fazla. Onların dışında yapamayacağım bir büyü olacağını sanmıyorum.

Chrysanthe Schalewski
Astronomi Profesörü
Chrysanthe Schalewski

Galleon : 36
Savaş Tarafı : Tarafsız

Nathaniel. Empty
MesajKonu: Geri: Nathaniel.   Nathaniel. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 9:30 pm

Slytherin

Nathaniel.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nathaniel #