Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Marschall Paine Vaquier

2 posters
YazarMesaj
Marschall Paine Vaquier
Slytherin, VII. Sınıf

Galleon : 11
Karakter Yaşı : 28
Savaş Tarafı : Henüz karar vermedi.

Marschall Paine Vaquier Empty
MesajKonu: Marschall Paine Vaquier   Marschall Paine Vaquier Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 2:32 am

Adı: Marschall Paine Vaquier
Geçmişi: Fransız Vaquier ailesinden. Hastalığı ve görünüşü sebebiyle babası tarafından dışlanmıştır hep. Annesiyse olanlara karşı hep sessiz kalmıştır. Bu yüzden kendi aklından, hayali bir aile uydurmuştur. Onu her zaman koruyan bir anne ve değerli kızlarından bile üstün tutan bir baba. Ailesinde -hayali ailesinde bile- değer verdiği tek kişi ikizi Marseglia'dır. Onun dışında, ailedeki kimse için bir şeyler çabalamaz. Hogwarts'a gelene kadar, evde özel eğitim görmüştür. Geçmişi hep bulanıktır. Çünkü hiçbir zaman tamamiyle gerçek hayatta yaşamaz. Okuduğu kitaplardaki vs. kişiler olur, uydurduğu kişilerle yaşar. Kendi yararına olan şeyleri göz önünde bulundurmakta her zaman usta olmuştur. Fırsatları kaçırmaz, kız kardeşi için her şeyini feda edebilir[ne yazık ki canından başka pek bir şeye de sahip değildir].
RP Puanı: 93

x Uzun bir seyahate çıktığınızda, sizce size en gerekli olan büyü hangisidir?
Magicus Extremos, büyüleri güçlendiren büyü. Seyahate çıkmışsam eğer, sürekli büyü yaparım ve hareket halinde olduğum için de daha çok güce ihtiyacım olur.
x Girdiğiniz bina, aileniz ve arkadaşlarınız tarafından eleştirildi. Bu eleştiriler nasıl olur? Eleştiriler karşısında tepkiniz ne olur?
Eğer Gryffindor'a alınmadıysam:
Aile: Seni ödlek! Bu binaya girebilecek yürek bile yok sende! Bırak niteliği!
Arkadaşlar: Şaşırmadık desek, kızar mısın Paine!?
Eğer Slytherin'e alınmadıysam:
Aile: Asaletimize leke sürdün. Bir safkanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri. Umarım gidip de kendine bir bulanık bulmazsın.
Arkadaşlar: Kanında biraz asalet olduğunu sanardık Paine!
Eğer Ravenclaw'a alınmadıysam:
Aile: İşe yaramaz bir gerizekalı olduğunu tahmin etmiştik ama en azından biraz olsun kafan olduğunu sanmıştık.
Arkadaşlar: Hadi bize 2+2'nin kaç olduğunu söyle Paine! Yoksa buna zekan yetmiyor mu?
Eğer Hufflepuff'a alınmadıysam:
Aile: [Bravo çocuğum demek isterdim ama x)] Soyumuzda Hufflepuff olmayan biri ha! Demek sen de o tek bir yeteneğe sahip olan budalalar topluluğundan biri oldun!
Arkadaşlar: Pek yönlü kişiliğine ne oldu Vaquier? Porsuklar mı yedi?
Benim tepkim ne mi olur? Hepsine dalarım büyük bir ihtimalle! Ne cürretle benim binama laf edebilirler ki? Ben onların binalarına bulaşmıyorum. Kimsenin de benim binama bulaşmaya hakkı yoktur. Çünkü ben oraya aidimdir ve orada olmamın elbet bir sebebi vardır.
x Karanlıktasınız ve bulunduğunuz yeri tam olarak bilmiyorsunuz. Elinizde sadece bir mum var ve yanınızdaki arkadaşınızın çığlıklarını duyuyorsunuz. Ne yapardınız?
Öncelikle, yanıma asamı almamak gibi bir aptallık yapmam ama şimdi siz bu cevabı kabul etmezsiniz. Bir kere yanımda durduk yere çığlık atacak arkadaş bulundurmam. Eğer çığlık atmışsa önemli bir sebebi vardır. Mumla birlikte onun olduğu yöne dönerim. Eh madem yanımızda sadece mum var, kesin öldük demektir. Bizi ancak Merlin kurtarabilir. Tabi yanımdaki bir kız değilse ve üstüne örümcek düştüğü için çığlık atmadıysa.
x Sizce Hogwarts'ta en önemli ders hangisi? Neden?
Aslında bütün dersler önemlidir ve bütün derslerin zaman zaman eğlenceli olduğu olur. Yine de, en gerekli büyüleri öğrendiğim dersin KSKS olduğunu ve en iyi hissettiğim dersin de Uçuş olduğunu düşünüyorum.
x Asla öğrenemeyeceğini düşündüğün büyü hangisi? Açıklar mısın?
Kritus. Ateş Laneti. Tek ve özel bir büyü ile engellenebilir. Alevleri su ile normal alevlerin aksine daha da kuvvetlenir. Ateşin şiddetlisini sevmem ve bu beni korkutabilir bile. Ayrıca şiddetli bir ateş ve sönmeyeceği neredeyse garanti olan bir ateş bana kesin zarar verir. Bana zarar verecek bir büyüyü ne öğrenmek isterim ne de öğrenmek için çaba sarf ederim.
Chrysanthe Schalewski
Astronomi Profesörü
Chrysanthe Schalewski

Galleon : 36
Savaş Tarafı : Tarafsız

Marschall Paine Vaquier Empty
MesajKonu: Geri: Marschall Paine Vaquier   Marschall Paine Vaquier Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 2:39 am

Slytherin

Marschall Paine Vaquier
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Marschall Paine Vaquier